Zamówienia

Tutaj w komach zgłaszajcie zamówienia na zwiastuny ;*

6 komentarzy:

  1. 1. Midnight memories
    2. http://lovestoryharrystyles-fanfic.blogspot.com/
    3. chciałabym by pojawiły się tam gify z Ashley benson i Harrym Stylesem,
    Do tego jakiś gif z pocałunkiem, rozumiesz...
    A to muzyka : http://www.youtube.com/watch?v=LVsrP9OJ6PA
    4. mój email; natalialapin@op.pl i tt: @nattyyy_16
    5. Zwykła dziewczyna... (gif Ashley) zbuntowana... (gif ashley) i zraniona ...(gif z płaczącą Ashley) nie wierzy w miłość... ( gif z pocałunkiem) ale czy to się zmieni? (jakiś gif) Kiedy pozna piosenkarza... (gif ze śpiewającym harrym) ze sławnego zespołu... (gif z całym 1d) Czy zmieni zdanie co do miłości? (jakiś gif) Dowiesz się czytając My Love Story With Harry Styles
    link do bloga.
    6. Kolorystyka: kolorowy ;)

    Mam nadzieje że dobrze opisałam, a jakbyś miała jakieś wątpliwości do się ze mną skontaktuj :)
    Będę wdzięczna. xx

    OdpowiedzUsuń
  2. 1.Midnight Memories
    2. http://you-are-my-air-niall-horanff.blogspot.com/
    3.Chciałabym ,żeby pojawiła się tam Barbara Palvin, Niall Horan (oczywiście gify) i jakieś kłótnie (chodzi o rodziców) oraz Nialla w garniturze. zdjęcia z Barbarą i Niallem. Oraz gify z Londynem i Paryżem.
    Muzyka: Igor Herbut- Nie ufaj mi :)
    4. e-mail: zuzrad8@interia.pl ask: @heheszky1818 fb: https://www.facebook.com/zuzia.radwanska.5
    5. Zwyczajna dziewczyna... (gif z Barbarą) Zwyczajny chłopak... (gif z Niallerem) Ona szczęśliwa, zadbana,czarująca... (gif z Barbarą) On smutny,nieszczęśliwy,zły... (gif z nieszczęśliwym/złym Niallem) Pewnego dnia się spotkają... (gif z nimi) Ale czy to wszystko zmieni? (jakiś gif) Czy ona wciąż pozostanie szczęśliwa, czy się zmieni? (gif z płaczącą Barbarą) A może po drodze wszystko się zawali?... (gif z kłótnią) i nigdy się już nie spotkają?... (gif jak się przytulają lub żegnają) Szczęśliwy związek czy powrót do domu?... (gif z Paryżem) Dowiesz się tego czytając Burn! link do bloga
    6.Kolorową proszę :>

    Dziękuję Ci z góry jeżeli to zrobisz! To wiele dla mnie znaczy! <3

    OdpowiedzUsuń
  3. jestem już w połowie robienia zwiastunu. jutro raczej będzie :*

    OdpowiedzUsuń