czwartek, 20 lutego 2014

Zwiastun bloga Burn!

Bardzo przepraszam że z takim opóźnieniem, ale: nie miałam neta przez 2 dni, 
potem program przestał mi działać a wczoraj nie dałam rady dodać filmu na You Tube. 
Jeszcze raz przepraszam. Mam nadzieję że ci się spodoba.


Lena

czwartek, 6 lutego 2014

Zwiastun dla Directionerka!!


Przepraszam że tak późno, ale nie miałam czasu wcześniej zrobić.
Mam nadzieję że się spodoba :D Niżej masz link.


http://www.youtube.com/watch?v=hql5_egvBbg&feature=youtu.be


Lena

niedziela, 2 lutego 2014

Hej wszystkim :D

Mam nadzieję, że spodoba się wam ten blog. Dołożymy wszelkich starań, żeby zwiastuny, które wykonamy, podobały się wam. To jest zwiastun wykonany przeze mnie. Trochę za wolno idzie, ale ogólnie mi się podoba. Co wy na to: 



Lena