Nabór

Chętnie przyjmę nowe osoby do ekipy.
Zainteresowanych proszę o wysłanie formularza na e-mail - misio121222@gmail.com

Treść formularza:


  1. Imię i nick z bloggera
  2. Wiek
  3. Coś o sobie
  4. Od kiedy montujesz filmiki? Masz jakieś doświadczenie?
  5. Jakiego programu używasz do montowania filmików?
  6. Link do filmiku wykonanego przez ciebie. Najlepiej, żeby to był zwiastun.
Przykład: 
  1. Magda, Misio Kisio
  2. 13 lat
  3. Lubię zajmować się zwierzętami. Gram w piłkę ręczną i chcę zacząć pracę nad zwiastunami.
  4. Od kilku miesięcy
  5. Windows Movie Maker 2.6
  6. http://www.youtube.com/watch?v=cyQtwiEjppA&feature=youtu.be

W odpowiedzi na maila otrzymacie jedno lub dwa przykładowe zamówienia, które będziecie miały wykonać w ciągu maks 2 tygodni. Gdy go zobaczę, odpiszę wam czy się dostałyście.
Nie ma potrzeby pisania zgłoszenia w komentarzach. Na poczcie jestem codziennie.

Szukam max 5 osób.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz