Zainteresowanych proszę o wysłanie formularza na e-mail - misio121222@gmail.com
Treść formularza:
- Imię i nick z bloggera
- Wiek
- Coś o sobie
- Od kiedy montujesz filmiki? Masz jakieś doświadczenie?
- Jakiego programu używasz do montowania filmików?
- Link do filmiku wykonanego przez ciebie. Najlepiej, żeby to był zwiastun.
Przykład:
- Magda, Misio Kisio
- 13 lat
- Lubię zajmować się zwierzętami. Gram w piłkę ręczną i chcę zacząć pracę nad zwiastunami.
- Od kilku miesięcy
- Windows Movie Maker 2.6
- http://www.youtube.com/watch?v=cyQtwiEjppA&feature=youtu.be
W odpowiedzi na maila otrzymacie jedno lub dwa przykładowe zamówienia, które będziecie miały wykonać w ciągu maks 2 tygodni. Gdy go zobaczę, odpiszę wam czy się dostałyście.
Nie ma potrzeby pisania zgłoszenia w komentarzach. Na poczcie jestem codziennie.
Szukam max 5 osób.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz